אספנות כפייתית

במהלך החיים ולאורך השנים, אנשים מסוימים נוטים לאגור חפצים שונים שמאוחסנים או מפוזרים ברחבי הבית כולו והם ממשיכים להיאסף ולהיערם כל עוד אין גורם שלישי שיעזור לאותם אנשים להיפתר מכל התכולה המיותרת. איסוף כפייתי הוא מחלה שלוקים בה לא מעט אנשים שזקוקים לעזרה בפינוי דירה וניקוי של החלל הפרטי שלהם על מנת שיוכלו להמשיך בחייהם ללא הפרעות של חפצים, לכלוך ואשפה שמעיבים על חייהם. אותם אנשים אוספים חפצים ללא הכר שאין בהם תועלת כלל, דברים כגון: בקבוקים ריקים, עיתונים, צעצועים ישנים, בגדים שלא נלבשו שנים רבות ועוד. אנשים שלוקים באספנות כפייתית נוטים להסתגר בביתם מוקפים בכל החפצים שאותם אספו במהלך שנים רבות וברוב הפעמים אינם יוצרים קשר עם העולם שבחוץ ובני משפחתם ולכן קשה לדעת עליהם ועל כך שהם חיים ברמת חיים נמוכה ובלתי מתפקדת, מכיוון שקשה להם להיפתר בכל החפצים ונדמה להם שהם אינם יכולים בלעדיהם. המצב בביתם הולך ומחמיר עם השנים והלכלוך והזוהמה שהם חיים בה קשה. במקרים קיצוניים במיוחד כמות החפצים שהצטברה היא כה גדולה דבר שמקשה  להיכנס לדירה או כלל לאתר ולהבחין בחדרי הבית.
 
בית הפינוי יעמוד לרשותכם בכל שלב בחיים בו תהיו זקוקים לפינוי דירה. הצוות המקצועי שלנו ידאג לפנות את דירתכם ביעילות ובמהירות ויחסוך לכם הרבה זמן. נשמח לענות לכם בכל שעה לגבי כל שאלה שיש לכם.  
 

מה הפתרון? - פינוי דירה

הפתרון לכל זה הוא פינוי דירה שיטתי ומאסיבי על ידי גורם שלישי שמתמחה בפתרונות עבור אותם אנשים שדירתם מוצפת בחפצים ואין פתרון אחר מלבד לפנות את הכול תוך כמה שעות ולהשאיר את הדירה ריקה מזבל, לכלוך וחפצים מיותרים לאלתר. פינוי שכזה מתבצע ביעילות ובזריזות כדי לא להשאיר לבעל הדירה מקום להתלבטות וחרטה. פינוי דירה שכזה יכול להיות סוג של טראומה עבור בעל הדירה האספן וצריכה להיעשות ברגישות יתרה וכיבוד בעל הדירה ורכושו למרות שהחפצים עצמם ברוב המקרים הם ערמות של זבל וחפצים ישנים. פינוי דירה הוא הפתרון עבורכם ועבור בני משפחתם שלא מסוגלים לעשות את השינוי בעצמם. איכות החיים שלהם תשתפר בעקבות פינוי הדירה וחייהם יוכלו לחזור להיות שוב בשליטה.