פינוי דירה לאחר פטירת הורים

אם הדירה של הוריכם עומדת ריקה כבר שנה ואתם מתקשים, קושי רב להיפרד מהרכוש הרב שצברו הוריכם בשנות חייהם, אתם לא לבד. פינוי דירה לאחר מות ההורים הוא תהליך מורכב ולא פשוט. דירת הוריכם ברוב הפעמים הייתה בית ילדותכם, בית בו גדלתם, חוויתם חוויות וצברתם זיכרונות וככזה כל פריט בארונות החדרים מזכיר לכם מקרה או סיטואציה.

הקושי להיפרד מהרכוש הרב שצברו הוריכם הינו רב. וברבים מהמקרים לא מצליחים הילדים לבצע פינוי של תכולת הדירה על כל תכולתה מבלי להיעזר בבעל מקצוע. יתרה מכך  על מנת לבצע פינוי דירה בצורה מהירה ויעילה נדרש זמן והרבה השקעה, תצטרכו לפנות מספר ימים ואף שבועות על מנת שתבצעו פינוי של כל תכולת הדירה. באם אתם בעלי משפחה ואנשים עובדים, רוב הסיכויים שאין באפשרותכם לקחת חופשה ארוכה מהעבודה ולו רק בשביל לנקות את דירת הוריכם. עובדה נוספת היא שרוב הדירות הריקות של ההורים מלאות בפריטים שאין בהם כל שימוש, פסולת ואשפה בדמות רהיטים ישנים, כדים וכלים ישנים  הצטברו לרוב ברחבי הדירה, והם מצריכים איסוף מרוכז והשלכה בצורה מסודרת באתרי אשפה.

 

בית הפינוי מבצע פינוי דירה

נשאלת השאלה האם ישנו פתרון, שיסייע לכם לבצע פינוי דירה בצורה מקצועית ויעילה מבלי לקחת עשרות ימי חופש מהעבודה? התשובה לכך היא אחת  צוות בית הפינוי!

צוות בית הפינוי הינו צוות מקצועי שמבצע תהליך פינוי דירה בצורה מהירה ויעילה. תוכלו לקחת יום אחד של חופש מהעבודה, לעבור ברפרוף על תכולת הדירה, לקחת מספר פריטים שיקרים לליבכם ובעלי ערך סנטימנטלי ולהשאיר לצוות בית הפינוי להתמודד עם כל השאר. צוות בית הפינוי מתמחה בפינוי דירות, אנו נקח את כל הפסולת והאשפה לאתרי אשפה מורשים, נפנה את הדירה ונשאיר אותה ריקה. תוכלו בסיום תהליך פינוי הדירה לחזור אל בית הוריכם ולהחליט מה לעשות עם הדירה, להעמיד אותה למכירה או להשכיר אותה לתקופה, או אפילו לגור בה בעצמכם. לא אחת  דירות הורים כשהן מלאות בפריטי האספנות ורהיטים ישנים, נראות כדירות נוראיות שאף אחד לא ירצה לגור בהן או להשכירן, לאחר פינוי הדירה , לאחר שהדירה תהיה נקייה, המראה שלה אחר ויהיה לכם קל יותר לראות את יופייה והפוטנציאל הגלום בה.

 

 

שיהיה בהצלחה בתהליך פינוי הדירה.