איך מבצעים פינוי דירה ?

כמו משפחות רבות אחרות, הגעתם להחלטה שהנכם זקוקים לפינוי חפצים לא שימושיים מביתכם. בין אם קיבלתם דירה בירושה, רוצים למכור או להשכיר את דירתכם, או פשוט מעוניינים לעבור לדירה אחרת, אתם זקוקים לפנות את הרכוש הרב שהצטבר בביתכם ללא שימוש, ולמצוא מקום ראוי לשים אותו בו.

 

כעת נשאלת השאלה: איך מבצעים פינוי דירה? ובכן, תהליך פינוי הדירה יכול להיות משימה קשה, הדורשת זמן ומאמץ רב. תצטרכו לפנות את כל הרכוש, למיין אותו לפי דברים שתרצו לשמור ודברים שלא תרצו לשמור, ושלא נדבר על העברת רהיטים כמו ארונות, ספות ורהיטים גדולים אחרים הדורשים כוח רב על מנת להובילם ממקום למקום.

 

איך מבצעים פינוי דירה - האם ניתן לעשות זאת לבד?

אם ברצונכם לפנות את דירתכם לבד, ברוב המקרים תתקלו בבעיה. תהליך פינוי דירה הוא מסובך, ארוך וקשה מאוד. אם תרצו לבצע אותו בעצמכם, תצטרכו לבקש את עזרתם של אנשים אחרים, לקחת מספר ימי חופש מהעבודה, דבר אשר עלול לפגוע במשכורתכם ולהוריד ממספר ימי החופש המגיעים לכם על פי החוק.

 

בנוסף לכך, תצטרכו לפנות ציוד גדול וכבד כמו ארונות, ספות, מקררים ורהיטים גדולים וכבדים אחרים, תצטרכו גם לשכור משאית הובלות, שתוביל את כל הציוד למקום שתרצו להעביר אותו אליו.

כמו כן, סביר להניח שהציוד הרב שלא השתמשתם בו במשך השנים גם צבר לכלוך, לכן יש לנקות את הבית לאחר הפינוי, לחטא אותו כמו שצריך ולצבוע אותו מחדש על מנת להכין אותו למגורים.

 

מדוע חברת פינוי דירות מקצועית תפנה את דירתכם ביעילות רבה יותר ?

שכירת שירותיה של חברת פינוי דירה מקצועית תחסוך מכם טרחה רבה וזמן יקר. חברת פינוי דירות  תפנה את דירתכם באופן מקצועי, תמיין את כל רכושכם לרכוש שצריך לזרוק ולרכוש שתרצו לשמור אותו. חברה זו תדאג למיון הציוד, סידורו במכולות, הובלתו במשאית והובלה ליעד המבוקש.

ויתרון משמעותי נוסף, חברת פינוי דירות מקצועית אף תנקה את הבית לאחר הפינוי, תחטא אותו וגם תצבע אותו מחדש על מנת שיהיה מוכן למגורים.