מהו פינוי דירה ?

מעוניין בהליך פינוי תכולת דירות? הגעת למקום הנכון!
בית הפינוי מבצע פינוי תכולת דירות בצורה מהירה, יעילה ומקצועית.
פינוי התכולה בזמן הקצר ביותר וללא כל תמורה למעט החפצים שבדירה.

בית הפינוי / גיא שטיבל: 054-4435869

פינוי תכולת דירות מתאים לכולם, למי מבינכם שיורד מן הארץ וצריך לעשות פינוי תכולת דירות.
למי מבינכם שקיבל דירה בירושה ומעוניין לעשות פינוי תכולת דירות ועוד.

אנשים העוזבים את הארץ או עוברים דירה, משאירים הרבה חפצים שאספו במשך השנים:
רהיטים, סלון, שולחן פינת אוכל, כסאות, כדים, מנורות ועוד
שכן אין להם כבר צורך בהם בדירה או בנכס שהם עוברים אליו ואת רוב תכולת הדירה הנוכחית הם  נאלצים לעזוב
בית הפינוי כאן בשבילכם, על מנת לבצע עבורכם פינוי תכולת דירה!
אנו באים ולוקחים את מה שאתם לא צריכים ובכך עוזרים לכם לפנות את הדירה
בחינם וללא שום תמורה, החפצים הם תמורתנו היחידה.

 

הליך פינוי תכולת דירה ליורדים מן הארץ

אנשים היורדים מן הארץ  לשליחות בחו"ל, לתקופה ארוכה או לתמיד,  ברוב המקרים אינם לוקחים את תכולת הדירה הנוכחית שלהם איתם. הם מעדיפים לרכוש פריטי ריהוט כאלה ואחרים במקום מגוריהם החדש. עובדה זו מאלצת אותם להפטר מתכולת הדירה הנוכחית בצורה המהירה והיעילה ביותר שיש. ברוב המקרים אלו היורדים מן הארץ באופן טבעי, יתקשו לזרוק ישר את כל תכולת הדירה, שהרי מדובר בפריטים רבים שנאספו לאורך השנים. וסביר להניח שבתחילה ינסו נואשות למצוא בית חדש לכל החפצים בדירה, הם ירימו טלפונים לכל המכרים והחברים וינסו למצוא בית לכל מיטה, ארון, כד ושידה. באם מדובר בחפצים יקרי ערך, המלאכה לא אמורה להיות קשה. אך ברוב הדירות הממוצעות בארץ תכולת הדירה איננה רק חפצי יוקרה אלא גם הרבה חפצים, רהיטים וניירת ישנה. מה שמותיר את בעלי הדירה עם הרבה פריטים המצריכים פינוי. פינוי תכולת דירות על ידי השלכת התכולה לרחוב איננו אפשרי שכן החוק לא מאפשר זאת. ובעל הדירה עלול להקנס. אי לכך הפתרון היחידי עבור מי שזקוק לביצוע הליך  פינוי דירה הוא הזמנה של צוות בית הפינוי שיבצע הליך פינוי תכולת דירה עבורו. בית הפינוי יבצע את הפינוי ללא כל  עלות, למעט תכולת הדירה עצמה. הליך פינוי תכולת דירות יתבצע תוך זמן קצר וישאיר את הדירה נקיה ומוכנה להשכרה או מכירה.

 

הליך פינוי תכולת דירה בירושה

אנשים שמקבלים דירה בירושה, לרוב נאלצים להתמודד עם דירה מלאה בתכולה  ישנה, לעיתים מאובקת ומוזנחת. באם הדירה שירשתם הייתה שייכת להוריכם או למקר משפחתי כזה או אחר, את פריטי הריהוט והחפצים עם הערך הסנטימנטלי סביר להניח שלקחתם לעצמכם, אך בתוך כל דירה נמצא עולם ומלואו אינספור פריטים ישנים, ארונות, ספות, מצעים ומיליון ואחת חפצים אחרים שמקשים עליכם את מלאכת פינוי הדירה. בין אם אתם רוצים להשכיר את הדירה, למכור אותה, לשפץ ולגור בה בעצמכם, פינוי תכולת דירות הוא הכרח המציאות והשעה עבורכם. פניה לצוות בית הפינוי על מנת שיבצע עבורכם הליך פינוי תכולת דירה בירושה. הוא  הדבר הנכון עבורכם. בית הפינוי יבצע עבורכם את עבודת פינוי תכולת דירות בצורה המהירה והמקצועית ביותר שיש.

 

הליך פינוי תכולת בית דירות, מחסן או מקלט 

בין אם אתם מעוניינים בהליך של פינוי תכולת בית או פינוי דירה לבין אם אתם מעוניינים בהליך של פינוי תכולת מחסן, בית הפינוי יבצע עבורכם פינוי של כל התכולה.
בדומה להליך פינוי תכולת בית גם הליך  פינוי תכולת מקלט ומחסן מתבצע בחינם, התמורה עבורנו היא תכולת המבנה.
מחסנים ומקלטים לרוב משמשים כמקום אחסון לכל מה שאיננו רוצים שימצא בתוך בית המגורים שלנו.
באם מדובר במחסן שכונתי או מקלט בבניין, אזי סביר להניח שהמחסן מלא בתכולת בית ישנה: רהיטים, אופניים, כלים ישנים, חפצים שונים, ניירת ועוד. אם חפצה נפשכם לנקות את המקלט או המחסן סביר להניח שתתייאשו עוד לפני שהתחלתם, המחסן לרוב מלא בתכולה ומצריך עבודה רבה. הפתרון עבורכם בכל הנוגע לפינוי תכולת בית, מקלט, מחסן או דירה ישנה הוא פנייה לצוות בית הפינוי.

פינוי תכולת בית ופינוי תכולת מחסנים ומקלטים הינו הליך מורכב, מסובך ומעיק אך צוות בית הפינוי יודע לבצע הליך זה בצורה היעילה ביותר, תוך פרק הזמן הקצר ביותר.

 


 
 באם בחרתם נכון ואתם עומדים לבצע פינוי תכולת דירה
בית הפינוי עומד לרשותכם 24 שעות ביממה.
פינוי תכולת דירה בכל מקום בארץ ובכל שעה.
וכמובן ללא כל תמורה, למעט החפצים והתכולה של הדירה.


נשמח לטלפון בכל שאלה בכל הנוגע להליך פינוי תכולת דירה
 בית הפינוי /  גיא  שטיבל  054-4435869